RU UK

БИЖУТЕРИЯ ОПТОМ

Оформлення замовлення, оплата та доставка у магазині "Парижанка"

 

Оформлення замовлення:

  Оформити замовлення в інтернет-магазині "Парижанка" можна лише через інтернет-магазин.

Через веб-сайт (стандартна для інтернет-магазинів процедура вибору товарів та оформлення замовлення). Нагадуємо, що мінімальна сума замовлення складає 1000 грн.

Консультація по телефону тільки в робочий час Пн-Пт: 9-00 до 18-00, Сб: 9:00-15:00 (вихідний: Нд).

Контактний номер (067) 100-17-03 (Людмила)

 Доставка в Україні:

  Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що для підтримки нашого загального бізнесу, ціни на товар на нашому сайті не переглядались та залишились незмінними на рівні до воєнного стану. Але, на жаль, знижки та безкоштовну доставку ми тимчасово призупиняємо. Дякуємо за розуміння!

знайти найближче відділення 

Оплата замовлення:

 

Оплата вартості товару та послуг доставки товарів здійснюється попереднім грошовим переказом на картку "Приват Банк"; Реквізити одержувача платежу вказані у рахунку-фактурі, що додається до вашого замовлення.

Також ви можете вибрати будь-який інший, зручний для вас спосіб оплати (наприклад: грошовий переказ ПриватБанк або MasterCard). Для цього уточніть вид оплати у примітках до замовлення.

 
 
 
 

 

О нас

Большой ассортимент бижутерии, высокое качество изделий, доступные цены. Все представленные украшения есть в наличии! Более 17 лет на рынке. С нами сотрудничают очень многие оптовые покупатели. Ждём только Вас!

 

Контакты